Hakkımızda

Firmamız hakkında bilmedikleriniz

Şirketimiz kurulduğu tarihten bu yana nakliyecilik konusunda güvenli, zamanında, risksiz taşımayı kendisine ilke edinmiş geçen zaman içerisinde oluşan kurumlaşmış kadrosu ile titiz ve planlı çalışmaları sonucunda nakliyeciliğe yeni bir boyut katmıştır. Motivasyon Başarıya Götüren En Önemli Etkenin "Motive Olmuş Çalışan" Olduğuna İnanmaktayız. Bireysel Mutluluğun En Üst Düzeyde Olması Hedeflenilmiştir. Kişisel Gelişim İçin Boyut Lojistik Çalışanlarına Gerekli Olan Tüm Alt Yapıyı Oluşturacaktır. Çalışanların Gelişemediği Ve Hedefleri Paylaşmadığı Bir Şirkette Sürekli Gelişmeden Bahsetmek Pek Mümkün Olamamaktadır. Çalışanların Beklentileri İle , Şirketin Beklentilerini Buluşturmak Ve Çalışanların Performansını Bu Hedefe Göre Değerlendirmek, Şirketimizde Motivasyonun Bir Gereği Olarak Kabul Edilmektedir. Şirket Yönetimi, Motivasyonun Nasıl Gerçekçi Olarak Yapılması Gerektiğini Yapılan Toplantılarda Uzmanlar Eşliğinde Belirlemektedir.

Değerlerimiz ;

Şirketimiz hizmet sektöründe gösterilmesi gereken hassasiyet, sürat ve güvenirliliğin bilincinde ve daima daha iyinin peşindedir. Şirketimiz tüm şubeleri ile aynı bina içinde çalışıyormuşçasına irtibat halindedir.Türkiye´nin her yerine anlaşmalı ambarlar vasıtası ile taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Hedeflerle Yönetim Şirket Hedefleri Katılımcı Bir Tarzda Çalışanlar Bazında Belirlenir. Şirket Hedefleri Çalışanlarla Paylaşılır Ve Gerçekçi Olmasına Dikkat Edilir. Gelişmeler Periyodik Olarak Gözden Geçirilerek, Hedeflerle Gelişmeler Karşılaştırılır. Şirket Vizyonuna Ulaşmanın Gereği Olarak Olarak Prodüktivitenin Arttırılması , Müşterilere Sunulacak Yeni Hizmetlerin Bulunması Ve Mevcut Hizmet Kalitesinin Arttırılması İçin Çalışanlarla Birlikte Sürekli Olarak Proje Çalışmaları Yürütülür. Proje Konuları Çalışanlar Arası Beyin Fırtınaları Şeklinde Olduğu Gibi, Bireysel Öneriler Şeklinde De Olabilmektedir. Yani Her Boyut Lojistik Çalışanı Büyüme Hedefi Çerçevesinde Kişisel Ve Şirketsel Gelişim İçin Maksimum Gayreti Göstermektedir.

Müşteri Memnuniyeti;

Sürekli ve kesintisiz hizmetin yanında müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş olan firmamız büyüyen müşteri portföyü ve hizmet kalitesiyle sektördeki haklı yerinde bulunmanın mutluluğu yaşamaktadır.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

ADN GLOBAL LOJİSTİK GENEL MÜDÜRÜ


Temel değerler, bir kişi veya kuruluşun temel inançlarıdır. Temel değerler, davranışı ve eylemi belirleyen yönlendirici ilkelerdir. Temel değerler, insanların doğru olanı neyin doğru olduğunu bilmelerine yardımcı olabilir, şirketlerin doğru yolda olup olmadıklarını ve iş hedeflerini gerçekleştirip gerçekleştirmediklerini belirleme konusunda yardımcı olabilirler; ve sarsılmaz ve değişmeyen bir rehber oluştururlar. Pek çok farklı temel değer türü ve içeriğe bağlı olarak birçok farklı çekirdek değer örneği vardır.

signature

FİLO GALERİSİ