Sitemize Hoş Geldiniz!

Komple ve Parsiyel Taşımalar

Kargo uzmanlarından oluşan ekibimiz, her türlü sorunuzda size yardımcı olmak için veya lojistik gereksinimlerinize boyun eğmek istiyorsanız her zaman mevcuttur. Gereksinimlerinizi inceler ve size yalnızca bütçenize uygun olmayan bir teklif sunacağız, ancak aynı zamanda uzun vadede size önemli miktarda para kazandıracağız. Ve bunu garanti ediyoruz.

Stratejik depo lokasyonlarıyla birlikte lojistik süreçlerimiz, hizmetlerimiz, araçlarımız ve sistemlerimiz, müşterilerimizin iş lojistik ihtiyaçlarını karşılamak ve uzun vadeli iş hedeflerine daha fazla doğrulukla ulaşmalarına yardımcı olmaktadır. Ayrıca, tedarik zinciri yönetimi uzmanlarımız, özellikle işinizle entegre bir şekilde uyum sağlamanız için lojistik bir süreç tasarlayacaktır.

İhtiyacınız olan tek seferlik teslimat mı, yoksa devam eden kamyonculuk gereksinimlerinizi karşılamak için profesyonel ve ticari nakliye hizmeti mi arıyorsunuz, en ekonomik fiyatlarla en iyi hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz. Lojistik danışmanlarımız, kamyonculuk hizmetlerimizle ilgili daha fazla ve ayrıntılı sorgulamalarda size yardımcı olmak için her zaman hazırdır.

Adn Global Lojistik 18 adet özmalı olan son model araçları ve konusunda eğitimli personeli ile karayolu taşımacılığı yapmaktadır. Bu hizmeti müşterilerine sağlarken, almış olduğu sorumluluğu çok büyük bir titizlikle yerine getirmektedir.

Yalın bir model olan kara taşımacılığı, ürünlerin karayoluyla Adn Global Lojistik aktarma merkezlerine taşınması, buradan da yine karayoluyla hedeflenen noktalara ulaştırılması esasına dayanmaktadır. Bu taşımacılık modeli ile ithalat – ihracat sürecinde de ürünlerin karayoluyla aktarma merkezlerine toplanması ve konsolide edilerek yine karayoluyla istenilen noktalara teslim edilmesine olanak sağlanır.

Adn Global Lojistik; ilaçtan tekstile, yanıcı ve zehirleyici kimyasallardan gıda maddelerine, soğuk zincir ürünlerine, ağır sanayi ürünlerinden yüksek teknolojili elektronik malzemelere kadar farklı ürün tiplerinin taşınması konusunda müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verecek güçlü bir altyapıya sahiptir. Adn Global transit sürelere göre Standart, Ekspres, Süper Ekspres ve Speedy olmak üzere farklı servis tipleri sunmaktadır.

Komple Taşıma

Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini zamanında, istenilen şekilde karşılayabilmek için Adn Global Lojistik; kara taşımacılık çözümlerinde ürün hacmine göre komple ve parsiyel seçenekleri sunmaktadır. İhtiyaç duyulan tek bir siparişin taşınması olabileceği gibi, birden fazla siparişi içeren daha kompleks proje taşımaları da olabilmektedir. Müşteri ihtiyaçlarını anlayarak, taşıma sürecini en kullanışlı hale getiren esnek çözümleriyle Adn Global Lojistik, müşterileri için gereken yükleme alanını temin etmektedir.

Parsiyel Taşıma

Küçük miktarlı ürünlerden büyük yükleme partileri oluşturularak ölçek tasarrufu sağlanan parsiyel araç taşımacılığı; çıkış günlerinin sıklığı nedeniyle komple taşımacılığa göre daha esnektir. Geniş hizmet ağı sayesinde, önceden belirlenmiş zaman aralıklarına uygun teslimatlar gerçekleştirilmektedir. Adn Global Lojistik, askılı, kapalı kasa, frigo, çift katlı treylerler; tenteli, kapalı kasa, frigo konteynerler ile farklı ekipman türlerini kullanarak esneklik yaratabilmektedir.

Karayolu Taşımalar

Karayolu Taşımalar

Karayolu Taşımalar

Karayolu Taşımalar